هوهنر TriStar نور جدیدی بر آکاردئون ها می تابد

هوهنر TriStar نور جدیدی بر آکاردئون ها می تابد

MT JULIET، TN، تولیدکننده پیشرو آکاردئون در جهان، مفتخر است که آکاردئون باس TriStar 34 Treble 72 را معرفی کند که برای پاسخگویی به نیازهای نوازندگان کانتری، آمریکایی، راک، منطقه ای مکزیکی و محلی طراحی شده است.

آکاردئون TriStar راه حل عالی برای هنرمندان معاصری است، که به دنبال سازهایی هستند که کیفیت صدای عالی، تطبیق پذیری و عملکرد را در اختیارشان قرار دهد. اندازه جمع و جور و طراحی سبک این آکاردئون حمل آن را آسان می کند، در حالی که 34 کلید سه گانه و 72 دکمه باس آن طیف وسیعی از نت ها و آکوردها را در اختیار نوازنده قرار می دهد. علاوه بر این، آکاردئون TriStar دارای سه رجیستر است که گزینه‌های بیشتری را برای کاوش در اختیار نوازندگان قرار می‌دهد.

مدیر برند هوهنر، گیلبرت ریس، می‌گوید: «تری استار افزودنی هیجان‌انگیزی به طیف آکاردئونی ما است». سبک وزن است و رسایی کافی جهت ایجاد صدای غنی برای سبک های مختلف موسیقی را ارائه می دهد. ما مطمئن هستیم که نوازندگان در هر سطحی از کیفیت و قابلیت پخش قدردانی خواهند کرد.” آکاردئون TriStar قرار است به یک انتخاب محبوب در میان نوازندگان آکاردئون تبدیل شود و نوازندگان کیبورد نیز به دنبال استفاده از آکاردئون هستند. جف تیلور، هنرمند برجسته آکاردئون نشویل، می‌گوید: «تری استار برای نوازندگان کیبورد که به دنبال اضافه کردن آکاردئون هستند، عالی است. اگر آنها یک آکاردئون داشته باشند، باید تری استار باشد!

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *